اخبار

اخبار عمومی / گوناگون

مدیر این شبکه تلویزیون تغییر کرد

خبر آنلاین : با رفتن مهدی مجتهد از شبکه آی‌فیلم به حوزه ریاست سازمان صدا و سیما، مرتضی شمس، مدیریت این شبکه تلوزیونی را که زیر مجموعه معاونت برون‌مرزی است، برعهده گرفت.
مدیر این شبکه تلویزیون تغییر کرد

احمد نوروزی، معاون برون‌مرزی صداوسیما، در حکمی، مرتضی شمسی را به‌عنوان مدیر شبکه آی‌فیلم منصوب کرد.

این حکم بدین شرح است:

«جناب آقای مرتضی شمسی

نظر به بهره‌مندی از مراتب تعهد، دانش و تجارب موفق جناب‌عالی در تولید تلویزیونی و مدیریت پیام، به‌موجب این حکم به‌ سمت مدیر شبکه آی‌فیلم منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود در مسئولیت جدید، ضمن توجه به سرفصل‌های اساسی برنامه تحول رسانه ملی، تمرکز هرچه بیشتر بر محتوای ارائه ‌شده از آنتن شبکه را وجهه نظر قرار دهید و آرایش متناسب جدول پخش در کانال‌های چهارگانه، بهبود کیفی و کمّی برنامه‌های تولیدی، ارتقای گرافیک و عناصر بصری و بسط زمینه‌های ارتباط فرهنگی بیشتر با مخاطبان را به ‌منظور ترویج سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، معرفی فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی، گسترش زبان و ادبیات غنی و پرارج فارسی و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه آثار نمایشی ایرانی پیگیری نمایید.

از برادر عزیزم، جناب آقای مهدی مجتهد که در طول سالیان پیش عهده‌دار مدیریت این شبکه بوده‌اند، صمیمانه قدردانی می‌کنم و برای جناب‌عالی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.»

پیش از این، مهدی مجتهد که اخیراً به‌عنوان قائم‌مقام امور اجرایی صدا و سیما و سرپرست حوزه ریاست سازمان انتخاب شده است، قائم‌مقام برون‌مرزی و مدیر شبکه آی‌فیلم بود.

شش روز پیش، محسن برمهانی، معاون سیما، در احکامی، مدیرانِ تازه شبکه‌های یک، دو، چهار، آموزش، قرآن و معارف سیما و امید را منصوب کرده بود.

تغییر مدیریت در شبکه آی‌فیلم

این مطلب برایم مفید است

نفر این پست را پسندیده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
نوار کناری