اخبار

اخبار عمومی / گوناگون

پرسپولیس و نایب قهرمانی

تسنیم : سرخپوشان با پیروزی مقابل تیم شهر خودرو در صورتی که نتیجه دیدار نیمه تمام این تیم مقابل تراکتور به نفع آن‌ها صادر شود، جایگاه دوم خود در پایان فصل را قطعی خواهند کرد.

تیم پرسپولیس با پیروزی مقابل تیم شهر خودرو به رده دوم جدول بازگشت و تیم مشهدی نیز سقوطش به لیگ دسته اول قطعی شد.

پرسپولیس در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر از ساعت 20 امشب (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان شهر خودرو رفت که این مسابقه با پیروزی 2 بر یک شاگردان یحیی گل محمدی خاتمه یافت. با این برد پرسپولیس 57 امتیازی شد و دوباره به جایگاه دوم جدول بازگشت. علی نعمتی و سیامک نعمتی برای پرسپولیس و محمدابراهیم رضازاده در دقیقه 53 برای شهر خودرو در این بازی گلزنی کردند.

تیم شهر خودرو نیز با این شکست همچنان با 16 امتیاز در قعر جدول باقی‌ماند و در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات، سقوطش به لیگ دسته اول قطعی شد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، رامین رضاییان (7+90 – وحدت هنانوف)، علی شجاعی، میلاد سرلک (88 – رضا اسدی)، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، احسان پهلوان (78 – امید عالیشاه)، سیامک نعمتی و مهدی عبدی (78 – شرزود تمیروف).

ترکیب شهر خودرو: یوسف بهزادی، محمدابراهیم رضازاده، محمدحسین حیدری، مجتبی بیژن (62 – رحمان جعفری)، محمد محمدزاده (36 – محمدرضا رئوفی)، محسن ربیع‌خواه (62 – ابوذر صفرزاده)، مسعود زائرکاظمی، فردین رابط، امیرحسین نعمتی، مرتضی حسین‌زاده و محمدرضا فلاحیان.

داور: یاسر همرنگ

نیمه اول

دقیقه 13: ضربه سر مهدی عبدی روی ارسال ترابی به راحتی در دستان دروازه‌بان شهر خودرو آرام گرفت.

دقیقه 20: ارسال بازیکنان شهر خودرو و ضربه سر بازیکنان این تیم از روی خط شش قدم را حامد لک به آسانی در اختیار گرفت.

دقیقه 24: پرسپولیس بار دیگر روی یک ارسال خطرساز شد و این‌بار سانتر رضاییان با ضربه سر علی نعمتی و سپس برخورد به مدافعان شهر خودرو وارد دروازه یوسف بهزادی شد. دروازه‌بان شهر خودرو روی این گل دچار اشتباه شد و نتوانست توپ را دور کند.

دقیقه 33: اشتباه عجیب یوسف بهزادی در خروج از دروازه یک موقعیت بسیار خوب را نصیب پرسپولیسی‌ها کرد اما با تعلل مهدی عبدی فرصت از دست رفت.

دقیقه 37: رامین رضاییان که خود را به محوطه جریمه شهر خودرو رسانده بود با یک ضربه سر دروازه حریف را تهدید کرد اما بهزادی این‌بار توپ را آغوش گرفت.

دقیقه 43: شوت پهلوان در موقعیت تک به تک به بدن دروازه‌بان شهر خودرو برخورد کرد و برگشت داده شد.

نیمه دوم

دقیقه 48: ضربه سر فلاحیان از روی خط شش قدم محوطه جریمه با اختلاف بسیار اندک از بالای دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه 54: فرار فردین رابط و شوت این بازیکن از زوایه بسته را حامد لک با یک واکنش به کرنر فرستاد.

دقیقه 55: بازی خوب تیم شهر خودرو در نیمه دوم جواب داد و شوت فنی و دقیق محمد ابراهیم رضازاده از پشت محوطه جریمه به زیبایی گل تساوی را برای شاگردان سیدعباسی به ثمر رساند.

دقیقه 58: حمله همه جانبه پرسپولیس با ارسال مهدی ترابی در داخل محوطه جریمه به کامیابی‌نیا رسید که این بازیکن با یک پاس در عرض توپ را به سیامک نعمتی رساند تا او گل دوم پرسپولیس را با یک شوت از روی خط شش قدم به ثمر برساند.

دقیقه 62: ارسال بلند بازیکنان شهر خودرو روی اشتباه لک به یک موقعیت خطرناک تبدیل شد اما ضربه بازیکنان این تیم را علی نعمتی از روی خط دروازه برگرداند و در ادامه نیز توپ شهر خودروی‌ها از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 65: پاس رو به عقب مهدی عبدی با شوت بی‌دقت میلاد سرلک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 72: ارسال فنی و زیبای مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه با واکنش خوب دروازه‌بان شهر خودرو دور شد.

دقیقه 73: شوت زائر کاظمین را حامد لک به خوبی برگشت داد و در ادامه نیز توپ به صفرزاده رسید که باز هم لک با یک واکنش خوب ضربه این بازیکن را راهی کرنر کرد.

دقیقه 87: سیدمهدی سیدصالحی مدیر تیم شهر خودرو به دلیل اعتراض شدید از سوی داور کارت قرمز دریافت کرد.

دقیقه 89: شوت تمیروف از راه دور با اختلاف بسیار اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 4+90: یحیی گل‌محمدی به دلیل اعتراض شدید به داور کارت زرد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
نوار کناری