اخبار عمومی / گوناگون

یک سایت به جای تمام سایت های بورسی(تیام بورس)

یک سایت به جای تمام سایت های بورسی(تیام بورس)

یک سایت به جای تمام سایت های بورسی(تیام بورس)

معرفی سایت جدید بورسی (تیام بورس)

معرفی سایت :

سایت جدید بورسی بنام تیام بورس یک سایت جامع است که تمام نیازهای سرمایه گذاران بورس ایران را در یک سایت فراهم آورده است .و سهامداران بورس از طریق همین یک سایت به تابلو بورس ،نمای بازار و نقشه آنلاین متغیره وتحلیل تکنیکال و گزارشات مقایسه ای بورس ، وبینارهای آموزشی و مشاوره با اساتید حرفه ای بورس دسترسی دارند .این سایت نیاز تمام سهامداران بورس را برطرف نموده است

.

امکانات سایت تیام بورس :

1-قسمت نمای بازار:

نمای بازار یکی از ابتدایی ترین بخش های بورس می باشد که افراد آن را مشاهده نموده و به تحلیل آن می پردازند و بر اساس اطلاعاتی همچون حجم معامله، دامنه نوسان و … که در آن درج شده است به معامله سهام می پردازند.

در نمای بازار بورس افراد قادر خواهند بود تمام بازار بورس تهران را مشاهده کرده و نسبت به نوسان قیمت ها به یک دید کلی دست پیدا کنند.

2-نقشه آنلاین متغیره بورس :

نقشه بازار بورس تصویری است که با نگاهی ساده به آن، سمت و سوی بازار بورس را نشان دهد. همچنین این ابزار، قیمت‌های لحظه‌ای، پایانی و حجم و ارزش معاملات هر نماد و کلیه بازار را نیز نشان می‌دهد.

نقشه بازار بورس نقشی اساسی در تشخیص روند بازار معاملات روزانه دارد.

این نقشه بورس بصورت آنلاین متغیره طراحی شده است که اندازه بازار را براساس ارزش معاملات ، حجم ، تعداد معاملات ،ارزش معاملات حقیقی ،حجم معاملات حقیقی،ارزش معاملات حقوقی،حجم معاملات حقوقی نشان می دهد .لازم بذکر است این نقشه بازار بصورت اختصاصی طراحی شده است و تنها در سایت تیام بورس قابل مشاهده است .

کاربردهای نقشه بازار:

  • داده‌های روزانه بازار در هر دقیقه را نشان می‌دهد.
  • داده‌ها به صورت دقیقه‌ای به‌روز می‌شوند.
  • وضعیت نوسان شرکت‌ها را به صورت گروهی و انفرادی ارائه می‌کند.
  • میانگین حجم و ارزش معاملات را در هر دقیقه نشان می‌دهد.
  • تعداد معاملات روزانه را نشان می‌دهد.
  • قیمت‌های لحظه‌ای و پایانی را برای هر نماد به صورت انفرادی ارائه می‌کند.
  • اسم هر نماد و صنعت مربوط به آن‌ نماد را نشان می‌دهد.

3-تابلو بورس

تابلو بورس یا TSETMC در واقع همان دیده بان بازار بورس سهام به این ترتیب است که شما می‌توانید آخرین قیمت‌های سهام را به صورت لحظه‌ای دنبال کنید. عرضه و تقاضا و آخرین قیمت‌های معامله شده. حجم معامله و اطلاعاتی از جمله EPS و p/e شرکت‌ها را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنید.

4-فروشگاه

فروشگاه سایت تیام بورس در دو قسمت است

1-4 گزارشات

در این قسمت می توانید انواع گزارشات فروش مقایسه ای شرکت های بورسی بتفکیک هر صنعت ببینیدو همچنین پکیج آموزش بورس به زبان ساده که 1000 دقیقه فیلم آموزشی و 6 کتاب pdf بورسی با قیمت 29،900 تومان بمناسبت نوروز 1401 عرضه شده است .

2-4 تحلیل تکنیکال

در این قسمت تحلیل تکنیکال انواع سهام قراردارد که توسط تکنیکالیست حرفه ای سهام صورت گرفته است .تکنیکالیست حرفه ای سایت تیام بورس دارای مدرک رسمی تحلیل بورس است .

مراجعان عزیز سایت تیام بورس می توانند نام نماد و شرکت مورد نظر خود را ارسال نمایند تا تیم حرفه ای ما ،تحلیل تکنیکال سهام را با نقطه دقیق ورود و خروج از هر سهم را برایشان انجام دهند.

5-وبلاگ.

در این قسمت مقالات جدید توسط متخصصان حرفه ای تیم تیام بورس نوشته شده است که می توان به مقاله روش های حرفه ای کاهش ضرر در بورس و مقاله پیش بینی بازار سرمایه با استفاده از علم ریاضی و.. اشاره کرد .

6- وبینارهای آموزشی

در این قسمت می توانید به انواع وبینارهای آموزشی جدید بورس دسترسی یافته و با قیمت مناسب به دانش بورسی خود بیافزایید .

7-مشاوره با اساتید حرفه ای بورس تلفنی و تصویری

در این قسمت می توانید براحتی با مشاوره خبره و حرفه ای بورس ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در مورد سهام خود بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *